Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK

ELEKTROMECHANIK

Náplň práce

Jste již zkušený elektromechanik? Automotive prostředí Vám vyhovuje? A nevadí Vám směnný provoz?
Pak nám dejte o sobě vědět.

Náplní Vaší práce bude:

* provádění oprav a údržba vyhrazených elektrických zařízení
* spolupráce na vylepšování spolehlivosti funkce el. zařízení
* kontrola prostoje a efektivnosti výroby
* sledování veškeré potřebné dokumentace
* nastavování a seřizování strojního zařízení
* analýza problémů

Požadavky

* vyhláška 50/78 Sb. minimálně § 6
* zkušenosti na stejné pozici ve výrobním závodě
* zkušenost s opravami výrobních zařízení
* orientace v hydraulice a pneumatice
* znalost programování výhodou
* orientace v elektrotechnických schématech
* manuální zručnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * příspěvky na dopravu * příspěvky na stravování * 5 týdnů dovolení * příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Ostrava