Nabídka práce > DISPEČER IZ DISPEČINKU/ ÚSTÍ

DISPEČER IZ DISPEČINKU/ ÚSTÍ

Náplň práce

Hledáme vysoce organizovaného člověka s chladnou hlavou, který se nebojí zodpovědnosti a koordinace složitých situací. Do tradiční společnosti v srdci Ústí rádi přivítáme dispečera integrovaného záchranného dispečinku, který:

* monitoruje průběh činností v jednotlivých provozech
* sleduje záznamy monitorovacích systémů
* má pravomoc odstavit výrobu při nestandardních situacích
* koordinuje zaměstnance při nestandardních situacích
* komunikuje s orgány státní správy v rámci legislativy
* zodpovídá za koordinaci externích firem, poskytujících služby
* zajišťuje pohotovostní služby
* kontroluje dodržování zásad a pravidel (BOZP, PO, prevence havárií)

Požadavky

Dispečer integrovaného záchranného dispečinku určitě musí mít:

* praxe v tomto oboru/ na podobné pozici alespoň 5 let
* znalost provozní problematiky, koordinačního/ operativního a krizového řízení
* ideální zkušenosti s pozicí technika, mistra, operátora provozního/ technologického úseku
* dobrá znalost práce na PC (MS Office, Intranet, informační databáze)
* základní znalost v oblasti PO, BOZP, PZH
* základní znalost AJ a NJ výhodou
* SŠ nebo VŠ vzdělání, zaměřené nejlépe na chemii nebo technický obor

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Ostraha a bezpečnost, Ostatní,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba s pevnou složkou * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce * zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru * odborný rozvoj zaměstnanc
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem