Nabídka práce > SERVISNÍ INSTALAČNÍ TECHNIK

SERVISNÍ INSTALAČNÍ TECHNIK

Náplň práce

Česká společnost poskytovatel telekomunikačních služeb hledá SERVISNÍHO INSTALAČNÍHO TECHNIKA.
Jste začínající nebo zkušený servisní technik? Vyhovovala by Vám práce v atmosféře rodinného prostředí? Chcete získat skvělé zkušenosti?
NEVÁHEJTE SE PŘIHLÁSIT!

Požadavky

SŠ technického směru
Orientace v poskytování připojení a služeb Internetu
Znalost běžných aplikací
Orientace v oblasti bezdrátových technologií 2.4GHz – 80Ghz
Orientace v oblasti Dial-UP, ISDN, ADSL, RouterOS Mikrotik
Řidičský průkaz skupiny
Časová flexibilita
Týmová práce, spolehlivost, pečlivost,

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Telekomunikace,
  • Plat: Od 20000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Mobilní telefon a notebook Po zapracování služební automobil i pro soukromé účely Připojení k internetu a základní nabídku TV zdarma Firemní akce
  • Místo pracoviště: Kolín