Nabídka práce > ELEKTRO PROJEKTANT - vhodné i pro absolventy

ELEKTRO PROJEKTANT - vhodné i pro absolventy

Náplň práce

Máš vzdělání elektrotechnického směru a rád bys působil v úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí? Jsi čerstvý absolvent nebo již máš zkušenosti v oblasti elektro projekce?

Pak neváhejte a přihlaste se na pozici: "ELEKTRO PROJEKTANT". Hledáme jak šikovné absolventy tak již zkušené kandidáty!

Pracovní náplň:
* tvorba konceptu ovládání linek, návrh bezpečnostních obvodů
* příprava technického řešení, příprava harmonogramů akcí
* technická jednání s dodavateli a zákazníky
* tvorba projektové dokumentace
* dohled nad dodržováním platných bezpečnostních a technických norem
* zajištění autorského dozoru při montážích

Požadavky

* VŠ vzdělání elektrotechnického směru
* zkušenosti s působením na obdobné pozici - výhodou
* zkušenosti s projektováním v systému EPLAN - velkou výhodou
* anglický jazyk alespoň na základní úrovni A2
* řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 0 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * bonusy * příspěvek na dopravu * příspěvek na stravování * mobilní telefon
  • Místo pracoviště: Ostrava