Nabídka práce > SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Náplň práce

Máš zkušenosti z výrobní společnosti a zajímá Tě oblast kvality? Máš zkušenosti z automotive a rád by ses profesně v této oblasti posunul dále? Hledáme SPECIALISTU ZÁKAZNICKÉ KVALITY s angličtinou!

Tvým úkolem bude denní komunikace se zákazníky v anglickém jazyce, řešení problémů ve výrobě, reklamací a hledání jejich příčin a návrhy nápravných opatření.

Požadavky

* vzdělání technického směru
* velmi dobrá komunikativní znalost anglického jazyka - denní využití
* zkušenosti z výrobní společnosti
* znalost technické dokumentace
* chuť učit se nové věci
* zájem o oblast kvality
* zodpovědný a prozákaznický přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Kvartální prémie * 4 týdny dovolené * Příspěvek na dopravu * Příspěvek na stravování - kantýna * Další firemní akce
  • Místo pracoviště: Ostrava