Nabídka práce > PASIVNÍ LINKA - ZÁKAZNICKÝ SERVIS #HK #CALLME

PASIVNÍ LINKA - ZÁKAZNICKÝ SERVIS #HK #CALLME

Náplň práce

Věděl/a jsi o tom, že spousta TOP manažerů začínala právě na zákaznické lince?

Je to zkušenost k nezaplacení, ze které budeš čerpat celý profesní život!

NEHLEDÁME:

Někoho, kdo sedí v koutě, když se párty rozjíždí...

Někoho, kdo nedokáže ukecat pokutu za parkování...

Někoho, kdo se bojí nových výzev!

Rádi si prohlédneme Tvůj životopis a dále se pobavíme o pozici ASISTENT ZÁKAZNICKÉHO CENTRA.

Neboj se nic, na vše Tě zaučíme!

Stále ještě váháš? Tak Tě krom super týmu a TOP atmošky na pracovišti třeba přesvědčí.....

MZDA: fix 18 000 Kč + neomezené bonusy

STRAVENKY: v hodnotě 115 Kč

Lokalita: HRADEC KRÁLOVÉ

Požadavky

Co je k této práci potřeba:
- dobré komunikační dovednosti/ prostě se nebát mluvit
- znalostí práce na PC/ umět zapnout počítač nám nestačí
- SŠ vzdělání či výuční list/ nepřesvědčíte-li nás, že ho k práci nepotřebujete
- spolehlivost, pracovitost a nebát se učit novým věcem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Telekomunikace,
  • Plat: Od 18000 CZK do 28000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: A co Vám nabízíme: - fixní mzda je 18000 Kč/měsíc + 10 000 Kč, na které si opravdu můžete „šáhnout“ - nejnovější model telefonu dle vlastního výběru a k němu super tarif - 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc - příspěvek na kulturu, sport,
  • Místo pracoviště: Hradec Králové