Nabídka práce > FIREMNÍ PRÁVNÍK

FIREMNÍ PRÁVNÍK

Náplň práce

- práce se smlouvami (právní analýza smluv);
- prověřování a zpracování reklamací;
- spolupráce na fungování firmy (výroční zasedání, schvalování obchodů, atd.); zápis práv k nemovitostem;
- právní podpora firmy;
- vypracování a posuzování návrhů smluv (dodávky, objednávky, investice výstavby, atd.);
- spolupráce na vypracovávání a aktualizaci interních normativních dokumentů;
- příprava dokumentů a účast na soudních jednáních u Arbitrážních soudů;
- právní poradenství poskytované vedoucím i zaměstnancům podniku

Požadavky

- vysokoškolské právnické vzdělání
- nejméně 3 roky zkušeností s firemními a obchodními právními předpisy
- znalost občanskoprávních předpisů
- znalost anglického jazyk

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Právní služby,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - motivační mzda - unikátní příležitost stát se součástí nově vznikajícího týmu - 25 dní dovolené - stravenky ve výši 100 Kč - příspěvek na volnočasové aktivity - roční bonus na základě splnění cílů společnosti - práce v čistém pracovním prostředí
  • Místo pracoviště: Prostějov