Nabídka práce > Trade Marketing Manager CZ & SK

Trade Marketing Manager CZ & SK

Náplň práce

Jste zkušený marketingový manažer, který zajistí rozvoj značek na českém a slovenském trhu? Přinesete rozvoj obchodu a rozšíření povědomí o produktech? Mluvíte anglicky a umíte dobře přesvědčit formou prezentací a jiných nástrojů?

Potom čtěte více o náplni práce Trade Marketing Managera:

- Vytváření krátkodobých a dlouhodobých marketingových strategií
- Průzkumy trhu
- Tvorba cen produktů
- Vyhodnocování poptávky trhu a zákazníků
- Sledování zásob a efektivity pohybu zboží
- Analýza prodeje dle kategorií výrobků
- Vývoj a implementace marketingových aktivit v oblasti digitálních, marketingových, PR kampaní
- Dodržování rozpočtu
- Úzká spolupráce s prodejním týmem a zákazníky

Požadavky

- Min. 3 roky praxe na obdobné pozici v marketingu (výhodou je oblast retailu, spotřební elektronika je ideál)
- Plynulá komunikace v AJ podmínkou
- Prokazatelné zkušenosti s reklamou, zaměření na digitální reklamu
- Dobrá znalost MS Office
- Ochota ke služebním cestám (CR - SR, občas zahraničí)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Stravenky v hodnotě 75 Kč na den - Roční bonus - Slevy na naše výrobky - Samostatnou a zodpovědnou roli
  • Místo pracoviště: Česká Lípa