Nabídka práce > Dělník údržby - mechanik

Dělník údržby - mechanik

Náplň práce

Umíš pracovat s výkresovou dokumentací a znáš základy pneumatiky a hydrauliky?

Hledáme MECHANIKA na tři směny do výrobní společnosti v Liberci.

Náplň práce pozice MECHANIK:

- údržba a opravy technologických zařízení (montážní linky, povrchové
úpravy, impregnace, mycí linky)
- údržba a opravy CNC obráběcích strojů
- menší opravy přípravků pro výrobní týmy obrobny a montáže
- stěhování, ustavení a zprovoznění strojů a zařízení

Požadavky

* SOU s maturitou nebo OU (vyučen v oboru) – praxe min. 2 roky
* znalost mechanických a pohonných částí strojů a zařízení
* práce se stroji v prostoru strojní údržby
* znalost základů pneumatiky a hydrauliky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční bonusy * 5 týdnů dovolené * příspěvek na penzijní připojištění * jazykové kurzy * závodní stravování * zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky * kulturní akce * možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Místo pracoviště: Liberec