Nabídka práce > Specialista BOZP a PO

Specialista BOZP a PO

Náplň práce

Jsi OZO dle 309/2006 Sb. a 133/1985 Sb.? Máš zkušenosti z automotive?

Hledáme tě!

Tvá náplň práce:

- udržování, řízení a kontrola systému BOZP a PO včetně zlepšování v souladu s principy automotive
- spolupráce s ostatními při vyhledávání rizik a jejich hodnocení
- zodpovědnost za zpracování dokumentace
- zpracovávání podkladů a informací pro vedení společnosti
- roční hodnocení systému BOZP
- zastupování společnosti při jednání o BOZP a PO s orgány státní správy

Požadavky

- SŠ s maturitou či VŠ technického směru, aktivní řidič
- angličtina na komunikativní úrovni podmínkou
- min. 3 roky praxe na obdobné pozici podmínkou
- odborná způsobilost v prevenci rizik dle zák.č.309/2006 Sb.
- odborná způsobilost v požární ochraně dle zák.č.133/1985 Sb.
- zodpovědnost, flexibilita, komunikativnost, samostatnost, flexibilita
- dobrá uživatelská znalost práce s MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - pružná pracovní doba - atraktivní finanční hodnocení - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - moderní pracoviště v silné mezinárodní společnosti - zdravotní péče a rehabilitace - příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění - příspěvek na
  • Místo pracoviště: Liberec