Nabídka práce > Vedoucí trvalého zlepšování | 70 000 Kč

Vedoucí trvalého zlepšování | 70 000 Kč

Náplň práce

Jsou pro Vás aktivity Kaizen a Lean denním chlebem? Vyznáte se v základních metodách statistiky? Přidejte se k jedničce na trhu a zařaďte se do týmu profesionálů!

Pro našeho klienta v oblasti automotive hledáme vhodného uchazeče na pozici:

VEDOUCÍ TRVALÉHO ZLEPŠOVÁNÍ

Náplň práce:

* vedení a organizace specialistů
* zavádění analytických nástrojů do výroby
* vyhledávaní a implementace aktivit vedoucích ke zlepšení
* stanovení základních nástrojů vizuální kontroly ve výrobním procesu
* zajištění plynulosti ve výrobě

Požadavky

* min. středoškolské vzdělání technického směru
* praxe na obdobné pozici min. 3 roky
* komunikativní znalost AJ, NJ výhodou
* uživatelská znalost práce na PC
* komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti
* schopnost organizovat a vést porady

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * pružná pracovní doba * 13. mzda * 25 dní dovolené * prémie/bonusy * atraktivní finanční hodnocení * jazykové kurzy a odborné vzdělávání * zdravotní péče a rehabilitace * příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění * příspěvek na stravová
  • Místo pracoviště: Liberec