Nabídka práce > SALES REPRESENTATIVE

SALES REPRESENTATIVE

Náplň práce

Umíte jednat se zákazníkem a máte za sebou obchodní výsledky?
Domluvíte se anglicky a troufnete si jednat se zahraničními zákazníky?

Pojdte pracovat pro úspěšnou společnost se sídlem ve Zlíně!

Úkolem obchodníka bude rozvoj obchodních vtahů a hledání nových příležitostí v regionu střední Evropy a Beneluxu. Bude součástí týmu s 5ti kolegy a základnou v kancelářích ve Zlíně. Jedná se o B2B (velkoobchody, distributoři aj.).

Požadavky

- obchodní a vyjednávací schopnosti
- zkušenosti se získávání nových zákazníků a rozvoj obchodních vztahy v B2B
- flexibilita cestovat v rámci střední Evropy
- pokročilá znalost angličtiny
- samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - fixní mzda + provize - flexibilní pracovní doba - auto, notebook a telefon pro soukromé účely - profesní vzdělávání - stravenky
  • Místo pracoviště: Zlín