Nabídka práce > OPERÁTOR/KA VÝROBY OLOMOUC od 120,- Kč/h

OPERÁTOR/KA VÝROBY OLOMOUC od 120,- Kč/h

Náplň práce

STÁLÁ PRÁCE DO VÝROBY V OLOMOUCI - NECHCEME EINSTEINY, POŘEBUJEME NORMÁLNÍ LIDI

OPERÁTOR VÝROBY
- práce ve směnném režimu (2 či vyjímečně 3 smeny) ve stabilní firmě s 25 letou tradicí.

- základní obsluha jednoúčelových strojů
- jednoduchá kompletace dílců
- není složité, jen to chce obě ruce pravé

Nástup co nejdříve , dlouhodobá práce!
Řádná prohlídka provozu předem.

Požadavky

- min. ZŠ
- praxe ve strojírenské výrobě výhodou
- dobrý zdravotní stav
- ochota chodit na směny
- spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 20000 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Průměrná hrubá hodinová mzda od 120,- Kč/h dle profese Odpolední 8,- Kč/h Noční 16 Kč/h Závodní strava Dovolená 5 týdnů Roční odměny 14000,- Kč Pracovní pomůcky a obuv fasujete Vstupní LP nehradíte! Dobrá dostupnost - společnost se nachází přímo
  • Místo pracoviště: Olomouc