Nabídka práce > KUTIL- seřizovač/mechanik Olomouc

KUTIL- seřizovač/mechanik Olomouc

Náplň práce

Jste druh KUTILA OBECNÉHO?
Lecjaká mechanická závada na strojích je pro Vás hračka? Právě Vás potřebujeme! Náš mechanik - údržbář - seřizovač a jeho náplň práce:

* jednoduchá mechanická údržba, opravy a nastavení o strojních zařízení ( lisy na plasty)
* práce dle toho, jak Vás naučí kolega a dle technické dokumentace
* ruční a strojní zpracovávání strojních zařízení
* evidence závad a oprav
* denní spolupráce s hlavním seřizovačem který potřebné naučí a povede vás
*3 směny

Požadavky

Vhodný mechanik/údržbář/seřizovač/ se vyznačuje zejména těmito vlastnostmi:

* SOU technického směru nebo SŠ strojní
* praxe jako mechanik/ údržbář/ strojník alespoň 1 rok
* manuální zručnost
* čtení a orientace v technických výkresech
* obě ruce pravé

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nástup ihned, smlouva dlouhodobá na HPP Pracoviště Olomouc Zákaldní hrubá mzda 23000,-Kč/měs. 2000,-Kč/měs. bonus za docházku Stravenky 100,-Kč Flexipassy 25 dní dovolené dle docházky 5,- Kč/odpolední smeny Klidnější práce v menším kolektivu, bez vě
  • Místo pracoviště: Olomouc