Nabídka práce > Hlavnní účetní s AJ - ne automotive!

Hlavnní účetní s AJ - ne automotive!

Náplň práce

Máte víceletou praxi jako hlavní účetní ve výrobní firmě? Znáte mezinárodní účetní standardy IAS? Selfbilling a retrobilling jsou pro Vás známé pojmy? Pokud se ještě k tomu domluvíte anglicky s mezinárodní centrálou, jste náš člověk!

Co Vás čeká na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ?

* Zpracování měsíčních, ročních uzávěrek
* Supervize majetkového a mzdového účetnictví
* Zpracování podkladů pro DPPO
* Inventarizace
* Správa účtové třídy 3
* Spolupráce s interními i externími auditory, FÚ, Statistickým úřadem
* Zpracování podkladů pro daňová přiznání ( DPH, silniční daň, srážková daň)

Požadavky

* Min. SŠ ekonomického směru
* AJ na komunikativní úrovni
* Znalost IAS podmínkou, IFRS výhodou
* Znalost selfbilling, retrobilling
* Pokročilá znalost MS Office
* Praxe na obdobné pozici v automotive
* Zkušenosti s vedením týmu min. 3 lidí
* Analytické myšlení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. a 14. plat * 5 týdnů dovolené * Stravenky - 100 Kč/den * Pružnou pracovní dobu * Jazykové kurzy * Příspěvky na kulturní a sportovní akce
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou