Nabídka práce > MANAŽER TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ | VŮZ

MANAŽER TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ | VŮZ

Náplň práce

HLEDÁ SE VELMI ZKUŠENÝ MANAŽER SE SILNÝM TECHNICKÝM BACKROUNDEM DO TOP MANAGEMENTU STROJÍRENSKÉ FIRMY!!! Potřebujete znalost konstrukce a elektroprojekce, komunikativní angličtinu a zkušenost s vedením většího kolektivu lidí. A především chuť posouvat věci kupředu!

Co Vás čeká na pozici MANAŽER TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ?

* Zodpovědnost za oddělení konstrukce a elektroprojekce
* Podíl na plánování kapacit společnosti
* Rozvoj společnosti po technické stránce - nové technologie atd.
* Odpovědnost za dodržení rozpočtu zakázek, režie, za správné konstrukční řešení vyvíjených technologií a dodržení termínového plánu
* Aktivní spolupráce s technickou podporou prodeje a vedoucími jednotlivých středisek
* Účast na pravidelných klíčových jednání se zákazníky

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání technického směru, strojírenství velkou výhodou
* AJ na komunikativní úrovni
* Znalost MS Office, zejména Excelu
* Praxe ve vedení většího kolektivu - cca 50 lidí
* ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * Bonusy * Služební auto, notebook, mobil i k soukromým účelům * Pohyblivou pracovní dobu * Příspěvek na zdravotní připojištění
  • Místo pracoviště: Česká Lípa