Nabídka práce > Projektový/á vedoucí | 50 000 kč

Projektový/á vedoucí | 50 000 kč

Náplň práce

Máte zkušnosti v oblasti projektů? Komunikace se zákazníky Vám není cizí? Rádi se vystavujete novým výzvám? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

MANAŽER PROJEKTU

Náplň práce:

* organizace chodu zakázek
* komunikace se zákazníky
* spolupráce se smluvními partnery
* spolupráce s obchodním referentem při přípravě nabídek
* kontrola a vyhodnocení technických, ekonomických a časových parametrů projektu

Požadavky

* VŠ strojírenského zaměření
* přehled a zkušenosti v automobilovém průmyslu
* komunikativní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
* organizační schopnosti, samostatnost
* komunikativní osobnost
* strategické a analytické myšlení
* odolnost vůči stresu
* znalost nářadí a přípravků pro strojírenskou výrobou
* základní znalost CAD systému

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda ke konci roku bez ohledu na pozici * Prémie * odpovídající ohodnocení * závodní stravování * jazykové kurzy * zajímavé finanční podmínky s motivační složkou * propracovaný systém benefitů * kurzy a školení závodní stravování * dlouhodobá
  • Místo pracoviště: Liberec