Nabídka práce > OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE pro oblast automotive

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE pro oblast automotive

Náplň práce

Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, výrobní strojírenské společnosti, s českým vedením, na pozici:

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Náplň práce:

* komunikace se zákazníky
* zpracování technicko-obchodních nabídek
* spolupráce se smluvními partnery
* kalkulace cen zakázek
* příprava nabídek, zpracování objednávek, uzavírání kontraktů
* kontrola a vyhodnocení technických, ekonomických a časových rizik
* spolupráce na tvorbě kapacitního plánu

Požadavky

* VŠ strojírenského zaměření
* zkušenosti v oblasti strojírenství a automotive podmínkou
* znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou
* organizační schopnosti
* zkušenosti s vedením pracovního týmu
* strategické a analytické myšlení
* odolnost vůči stresu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda ke konci roku bez ohledu na pozici * prémie * flexibilní pracovní doba * odpovídající ohodnocení * závodní stravování * jazykové kurzy * zajímavé finanční podmínky s motivační složkou * propracovaný systém benefitů * kurzy a školení záv
  • Místo pracoviště: Liberec