Nabídka práce > Inženýr zákaznické kvality | až 60 000 Kč

Inženýr zákaznické kvality | až 60 000 Kč

Náplň práce

Jednání s dodavateli Vám není cizí? Máte zkušenosti s kvalitou v oblasti automotive? Říkají Vám něco nástroje kvality a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Zní Vaše odpověď na všechny tyto otázky ano? Pak neváhejte a napište nám. Hledáme posilu na pozici „Inženýr zákaznické kvality“.

Co Vás čeká?
* zastupování Quality Assurance v projektových týmech
* prosazování požadavků a zájmů zákazníka (nutné znalosti výkresů a norem zákazníků)
* vedení zákaznických/dodavatelských reklamací, analyzování reklamovaných dílů, včasné reportování zodpovědným osobám (G8D)
* analýza interních problémů veškerých výrobků, dílů
* výsledné zprávy a návrh nápravných opatření přímo vedoucí ke zlepšení kvality výrobku
* plánování, příprava a vedení zákaznických/dodavatelských auditů

Požadavky

* minimálně dva roky praxe na obdobné pozici v oblasti automotive
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* SŠ/VŠ technické směru
* MS Office (Word, Excel, Powerpoint), Lotus Notes, Internet
* samostatnost, komunikativnost, samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * příspěvek na životní pojištění * odměna při pracovním výročí zaměstnance a u životního výročí 50 let * možnost půjčky v tíživé situaci * zvýhodněný tarifní balíček * příspěvek na dioptrické brýle dětí zaměstnanců * rehabilitace, závodní lékařka * z
  • Místo pracoviště: Liberec