Nabídka práce > Nástrojař | 40 000 Kč

Nástrojař | 40 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti jako nástrojář ve výrobním podniku? Prostředí automotive Vám není cizí? Pak hledáme právě Vás!

Vaší náplní práce bude:

* Zajišťování údržby a oprav forem a nástrojů
* Kontroly a preventivní údržba forem a nástrojů
* Diagnostická údržba
* Práce dle technických výkresů a specifikací za účelem výroby či opravy

Požadavky

* Alespoň vzdělání ze SOU
* Orientace v technické dokumentaci
* Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
* Samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Prémie * Dodatečné dny pracovního volna * Odměna při pracovním výročí zaměstnance a u životního výročí 50 let * Možnost půjčky v tíživé situaci * Příspěvek na životní pojištění * Rehabilitace, závodní lékařka * Zaměstnanecké stravování * Den placen
  • Místo pracoviště: Liberec