Nabídka práce > PROJECT MANAGER

PROJECT MANAGER

Náplň práce

Máš rád zodpovědnost a uvítáš nové výzvy? Jsi organizační typ a troufneš si zajistit chod celého projektu s pomocí týmu kolegů a podřízených? Docílíš spokojenosti zákazníků? Pošli nám svůj životopis a nastartuj svoji kariéru!

Jako PROJECT MANAGER budeš:

* Řídit tým určený pro realizaci tobě svěřených projektů
* Koordinovat práci na svěřených projektech
* Vést meetingy se zákazníkem
* Kontrolovat dodržování požadovaného termínu, kvality a rozpočtu
* Připravovat dokumentace a podklady pro referování o stavu realizace a dalším postupu zákazníkovi a vedení společnosti
* Aktivně spolupracovat s odděleními napříč firmou

Požadavky

* min. SŠ vzdělání technického zaměření
* Znalost AJ slovem i písmem
* Znalost MS Office (zejména Excel)
* Zkušenosti s vedením týmu
* Řidičský průkaz B
* Odolnost vůči stresu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * Bonusy * Mobil * Příspěvek na penzijní připojištění * Hrazené firemní akce
  • Místo pracoviště: Česká Lípa