Nabídka práce > Servisní technik HW/SW

Servisní technik HW/SW

Náplň práce

Když roste poptávka, musí růst i nabídka, a proto rozšiřujeme náš tým servisních techniků. Jsme ryze česká společnost s mezinárodní působností. Náš produkt je skutečně NÁŠ - od vývoje, výroby, instalace až po případný servis.

Hledáme šikovné kolegy, kteří se chtějí věnovat oblasti elektro SLP - identifikační systémy a turnikety.

Co Vás u nás čeká:
- komunikace se zákazníky
- práce na nových zakázkách - instalace SW u zákazníka
- servisování HW a SW dle potřeb zákazníka (výjezdy v rámci CR a SK)
- spolupráce s konstruktéry a vývojáři

Požadavky

Nemělo by Vám chybět:
- SŠ/VŠ vzdělání elektro SLP
- platná vyhláška 50/1978 Sb.
- základní zkušenosti z IT oblasti a orientace v oblasti
- schopnost číst technickou dokumentace
- schopnost pracovat samostatně, ale být i parťák do týmu
- orientace na zákazníka -> příjemné vystupování
- pokud umíte anglicky, je to výhoda

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - motivující platové ohodnocení -> pokud jste šikovní, Váš plat bude vyšší - 25 dní dovolené - závodní stravování s příspěvkem 80% - další sebevzdělávání - placené AJ kurzy na pracovišti - stabilní společnost s dlouholetou tradicí - příjemný kolektiv
  • Místo pracoviště: Zlín