Nabídka práce > SPECIALISTA pro vývoj HW

SPECIALISTA pro vývoj HW

Náplň práce

Zkratky jako PCB, C, HW nebo FW ti nejsou cizí? Mikroelektronika je tvým koníčkem? Chceš se rozvíjet v moderní společnosti s velmi dobrým zázemím v oblasti R&D? Tak neváhej a zašli nám svůj životopis ještě dnes!

Tvou náplní práce bude
- vývoj digitálních i analogových obvodů
- návrhy PCB
- analýza požadavků a návrh řešení dle potřeb klienta
- testování, programování FW
- oživování a ladění prototypů aj..

Jedná se o práci v úzkém kontaktu se špičkovými technologiemi.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání (oblast elektro vítána)
- praxe na obdobné pozici alespoň jeden rok
- znalost analogových a digitálních obvodů
- zkušenosti s návrhem PCB
- znalost programovacího jazyka C
- znalost anglického jazyka je velkou výhodou, nikoliv však podmínkou
- chuť učit se

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - dovolená nad rámec zákoníku práce - pružná pracovní doba - placené jazykové kurzy - podpora ve vzdělávání a placené certifikace - přístup k moderním technologiím a možnost pracovat na nových projektech
  • Místo pracoviště: Zlín