Nabídka práce > VEDOUCÍ PLÁNOVAČ

VEDOUCÍ PLÁNOVAČ

Náplň práce

Prosperující zahraniční společnost působící v Královéhradeckém kraji hledá vhodné kandidáty na pozici HLAVNÍHO MATERIÁLOVÉHO PLÁNOVAČE.

Znáte proces plánování od začátku až do konce?
Od nákupu materiálu až po skladování, balení a expedici k zákazníkovi?
Jste iniciativní a rádi zlepšujete procesy a vedete tým?

Požadavky

- zkušenosti na obdobné pozici
- znalosti v oblasti metod plánování, řízení zásob, logistiky
- pokročilá znalost AJ
- znalost celního procesu (Intrastat)
- analytické myšlení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - stravenky - sick days - příspěvek na penzijní připojištění - vitamínové balíčky - kvartální či roční prémie + bonusy z podílu na výsledcích firmy - prémie za splněnou docházku
  • Místo pracoviště: Jičín