Nabídka práce > DISPEČER | I ŠIKOVNÝ ABSOLVENT

DISPEČER | I ŠIKOVNÝ ABSOLVENT

Náplň práce

Chcete dynamickou práci, kde se nebudete nudit? Zapojte s k nám, zde Vás rozhodně nuda nečeká.

Šanci mají nejen kandidáti se zkušenostmi, ale i šikovní absolventi, kteří mají drive a chuť pracovat.

Co Vás na pozici čeká?

- organizace, logistika a dispečink přepravy
- příjem, evidence a příprava objednávek od zákazníků
- řešení reklamací služeb
- plánování jízd a příprava provozní dokumentace
- komunikace s obchodním oddělením

Požadavky

- SŠ vzdělání
- zkušenosti s plánováním přeprav vítány
- znalost práce na PC
- ŘP sk. B
- zodpovědnost a flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat v závislosti na výsledcích společnosti - sickdays - jazykové kurzy - pružná pracovní doba - zaměstnanecké půjčky
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí