Nabídka práce > SPECIALISTA BALENÍ, automotive

SPECIALISTA BALENÍ, automotive

Náplň práce

Řízení toků obalových materiálů, komunikace se zákazníky po celé Evropě na denní bázi. Koordinovat, zařizovat, navrhovat a evidovat. To vše bude Vaší pracovní naplní na pozici SPECIALISTA BALENÍ.

Náplň práce:
* zpracování návrhu zákaznických a dodavatelských balení
* návrhy materiálových toků u nových projektů (balící materiál)
* koordinace vratných zákaznických a dodavatelských obalů
* optimalizace obalových jednotek
* hledání úspor v obalovém hospodářství
* komunikace se zákazníky v celé Evropě

Požadavky

- na oboru vzdělání nezáleží
- nutná praxe s řízením obalových materiálů
- znalost AJ na komunikativní úrovni B2 a lepší
- zkušenosti ideálně z automotive
- background z logistiky
- organizační schopnosti, nebát se koordinovat lidi

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 27000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - stravenky - flexipasy - jazykové kurzy - odměny v rámci zlepšovacích návrhů
  • Místo pracoviště: Ostrava