Nabídka práce > Koordinátor logistiky

Koordinátor logistiky

Náplň práce

Vyznáte se v logistických procesech a ovládáte angličtinu? Máte zkušenosti z automotive? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis!

Hledáme šikovné logisty do pozice

KOORDINÁTOR VÝROBNÍ LOGISTIKY

Náplň práce:
- Zodpovídá za udržování a uvolňování plánu výroby v systému SAP APO dle požadovaných zákaznických dodacích termínů a množství.
- Spolupracuje s týmem výrobního celku na optimalizaci plánu výroby s ohledem na neustálé zlepšování závodových ukazatelů
- Zodpovídá za aktualizaci požadavků na dodávky vstupního výrobního materiálu od dodavatelů, objednávání přepravy, optimalizaci skladových zásob a přepravních nákladů. Zodpovídá za vedení reklamačního procesu s dodavatelem v případě logistické neshody v dodávce
- Spoluzodpovídá za plnění a neustálé zlepšování klíčových ukazatelů logistiky – dodávkové přesnosti, skluzů, logistických nákladů, obrátky zásob.
- Spolupracuje s ostatními odděleními na náběhu nových výrob, dodavatelů, změn v logistickém řetězci a na optimalizaci logistických procesů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání a odpovídající praxe
- Znalost anglického jazyka (znalost německého jazyka výhodou)
- Znalost logistických a analytických metod a procesů výhodou

Požadujeme:
- Schopnost logického uvažování v souvislostech
- Ochotu učit se nové věci
- Pečlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční prémie * pružná pracovní doba * kafetérie * firemní školka * relokační balíček * fitness a relax * zdravotní volno (sick days) * jazykové kurzy * odborné vzdělávání a profesní růst
  • Místo pracoviště: Liberec