Nabídka práce > Neseďte doma, pojďte na brigádu 120 Kč/hod + příplatky, Brno – venkov

Neseďte doma, pojďte na brigádu 120 Kč/hod + příplatky, Brno – venkov

Náplň práce

Ať v létě nejste smutní, že jste bez peněz, pojďte si zabezpečit místo na brigádu už teď! Je pro Vás zajímavá lokalita Kuřim (20 minut od Brna)?

Čekáme na Vás!

Vaší náplní práce bude:
- montáž a jemná manuální práce s kabeláží a konektory
- vizuální kontrola komponentů
- balení výrobků
- obsluha výrobních zařízení

Klidně si vemte sebou i kamaráda/tku ať v tom nejste samy!

Nástup možný od 14.6.2018!.

Požadavky

- věk minimálně 18 let
- výborný zdravotní stav
- odpracovat minimálně 4-5 týdnů
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu (ranní a noční 12hodinové směny) – dle platného rozvrhu směn včetně sobot a nedělí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 120 CZK do 140 CZK
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Dostanete od nás: *Příspěvek na závodní stravování *Příplatek za noc *Příplatek za víkend *Příplatek za svátek *Možnost dlouhodobější spolupráce
  • Místo pracoviště: Kuřim