Nabídka práce > VEDOUCÍ ÚDRŽBY

VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Náplň práce

Umíte se postarat o to, aby výrobní linky běžely? Víte, kdy naplánovat jejich opravu, či kdy objednat náhradní díly? Umíte Anglicky a hledáte novou příležitost v automotive?

Hledáme: VEDOUCÍHO ÚDRŽBY

Náplň práce:

- koordinace oddělení údržby
- zajištění a plánování externího servisu
- tvorba technické dokumentace
- školení podřízených
- technická podpora při nákupech nového vybavení

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání technického nebo strojního zaměření
* praxe na obdobné pozici min. 5 let (automotive výhodou)
* aktivní znalost anglického jazyka
* znalost a zkušenost s metodikou TPM
* znalost principů práce vstřikovacích lisů a seřizování strojů
* základy mechaniky, pneumatiky a hydrauliky
* rozhodovací schopnosti, organizační dovednosti, efektivní komunikace
* zkušenost s vedením pracovního týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Bonusový systém společnosti * Profesní vzdělávací kurzy * Příspěvek na penzijní/životní pojištění * Závodní stravování, stravenky * Příspěvek na volnočasové aktivity formou poukázek Unišek+
  • Místo pracoviště: Tachov